Hakkımızda

Hızlı, Güvenli, Kusursuz…

Benli Yıkım Ticaret A.Ş. 1989 yılında Bursa`da kurulmuş olup, Bursa ve çevre illerde faaliyet göstermektedir. Her türlü hafriyat işleri, Yıkım işleri, Kazı işleri, çevre düzenleme işleri, Yol dolgu ve stabilize çalışmalarıyla faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Benli Yıkım A.Ş. olarak Türk Telekom’un Bursa’daki eski binasının yıkımını yaparak hafriyat işinde güçlü olduğumuzu bir kez daha ispatladık. Konusunda uzman personel ve kaliteli son model iş makineleri ve kamyonlarımızla her zaman hizmet vermekteyiz. Firmamız son teknoloji gelişmeleri yakından takip edip, kendisini sürekli güçlendirerek ve tecrübeli personel kadrosu ile değerli Müşterilerimize en iyi hizmeti sunup şehrimize daha fazla katma değer sağlamak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

VİZYON
Kurulduğundan bugüne kadar şirket olarak vizyonumuz, sürekli yenilik ve kaliteyi takip edip bunu en kısa sürede müşteriye yansıtmaktır.Geriye dönüp baktığımızda bunu yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz.

MİSYON
Hizmet noktasında önce insana sonra çevreye saygı duyan bir yapılanmanın olmazsa olmaz koşulunu benimsemek ve sonsuz müşteri memnuniyetini kazanmaktır.


Ersin Benli

Yönetim Kurulu Başkanı


Bu Kısıma Yönetim Kurulu Başkanı ile ilgili kısa bir metin yazılacaktır. Bu metni firma yetkilileri Site düzenlemesini yapan ajans’a iletmelidir. metin uzunluğu bu metin ile eşdeğer olmalıdır. kişi ve kurum hakkında yazılabilir.Firma Yetkilisi Adı

Genel Koordinatör


Bu Kısıma Genel Koordinatör ile ilgili kısa bir metin yazılacaktır. Bu metni firma yetkilileri Site düzenlemesini yapan ajans’a iletmelidir. metin uzunluğu bu metin ile eşdeğer olmalıdır. kişi ve kurum hakkında yazılabilir.


Firma Çalışanı Adı

Şantiye Sorumlusu


Bu Kısıma Şantiye Sorumlusu ile ilgili kısa bir metin yazılacaktır. Bu metni firma yetkilileri Site düzenlemesini yapan ajans’a iletmelidir. metin uzunluğu bu metin ile eşdeğer olmalıdır. kişi ve kurum hakkında yazılabilir.

Firma Çalışanı Adı

Mühendis


Bu Kısıma Mühendis ile ilgili kısa bir metin yazılacaktır. Bu metni firma yetkilileri Site düzenlemesini yapan ajans’a iletmelidir. metin uzunluğu bu metin ile eşdeğer olmalıdır. kişi ve kurum hakkında yazılabilir.

Firma Çalışanı Adı

Ekip Lideri


Bu Kısıma Ekip Lideri ile ilgili kısa bir metin yazılacaktır. Bu metni firma yetkilileri Site düzenlemesini yapan ajans’a iletmelidir. metin uzunluğu bu metin ile eşdeğer olmalıdır. kişi ve kurum hakkında yazılabilir.

Firma Çalışanı Adı

İş Makineleri Sorumlusu


Bu Kısıma İş Makineleri Sorumlusu ile ilgili kısa bir metin yazılacaktır. Bu metni firma yetkilileri Site düzenlemesini yapan ajans’a iletmelidir. metin uzunluğu bu metin ile eşdeğer olmalıdır. kişi ve kurum hakkında yazılabilir.

Canlı Yayın

Şu Anda Çalışılan Şantiye’yi Canlı Yayın İle Takip Edebilirsiniz.


Video stream

Türk Telekom Bina Yıkımı

Ağustos 2019’da Başlandı, Ekim 2019’da Bitecek.


Bu Kısıma Yapılan iş ile ilgili kısa bir metin yazılacaktır. Bu metni firma yetkilileri Site düzenlemesini yapan ajans’a iletmelidir. metin uzunluğu bu metin ile eşdeğer olmalıdır. kişi ve kurum hakkında yazılabilir.